File
Plot for sale in Segur De Calafell, Tarragona
REF. 2359
sale: 43,000 €
Description
Plot for sale in Segur De Calafell.
Features
Sale Price 43,000 €
Price/m² 77 €/m²
Plot 558 m2
Efficiency scales

Contact us

Gallery